Waarom zou je niet in je eigen huis mogen wonen? Dat is de centrale vraag waarover deze prachtige audiovisuele presentatie gaat, die gemaakt is door Karel Maaswinkel, één van onze leden. Wat heeft het voor zin om mensen uit hun huis te jagen, als zij wel alle lasten betalen die de overheid hun oplegt? Verloedering ligt op de loer, wanneer er leegstaande parken overblijven. Dit is een oproep aan raadsleden, bestuurders en beleidsmakers. Houd rekening met de groep mensen, waarover het gaat.

Bekijk deze video

Waarom zou je niet in je eigen huis mogen wonen? Dat is de centrale vraag waarover deze prachtige audiovisuele presentatie gaat, die gemaakt is door Karel Maaswinkel, één van onze leden. Wat heeft het voor zin om mensen uit hun huis te jagen, als zij wel alle lasten betalen die de overheid hun oplegt? Verloedering ligt op de loer, wanneer er leegstaande parken overblijven. Dit is een oproep aan raadsleden, bestuurders en beleidsmakers. Houd rekening met de groep mensen, waarover het gaat.

Bekijk deze video