De publieke opinie over het bewonen van recreatiewoningen is aan het veranderen. De lijst van parken waar men mag wonen wordt steeds langer en de overheid is in toenemende mate bereid om verandering te brengen in de  huidige situatie. Vaak wordt daar niet handig op ingespeeld. Gemeenteraadsleden zijn onbekend met de materie en wethouders vragen zich af waaraan zij beginnen als een bestemmingswijziging mogelijk is. Juist daarom heeft de BVVW een handreiking gemaakt, die bestaat uit een aantal pdf-bestanden waarin duidelijk staat aangegeven wat je als burger kan doen om legalisering voor elkaar te krijgen. Maak er gebruik van. Als u over een gebruikersnaam en wachtwoord beschikt, klik dan hier.

Naast deze handreiking heeft de BVVW ook een handout lobbymap voor bestuurders gemaakt. Deze lobbymap kan door leden bij lobbywerk overhandigd worden aan welwillende bestuurders, zodat zij inzicht krijgen in de materie van het permanent wonen in recreatiewoonverblijven. Deze lobbymap is in papieren versie verkrijgbaar bij de voorzitter. Voor de digitale versie klikt u hier.

De publieke opinie over het bewonen van recreatiewoningen is aan het veranderen. De lijst van parken waar men mag wonen wordt steeds langer en de overheid is in toenemende mate bereid om verandering te brengen in de  huidige situatie. Vaak wordt daar niet handig op ingespeeld. Gemeenteraadsleden zijn onbekend met de materie en wethouders vragen zich af waaraan zij beginnen als een bestemmingswijziging mogelijk is. Juist daarom heeft de BVVW een handreiking gemaakt, die bestaat uit een aantal pdf-bestanden waarin duidelijk staat aangegeven wat je als burger kan doen om legalisering voor elkaar te krijgen. Maak er gebruik van. Als u over een gebruikersnaam en wachtwoord beschikt, klik dan hier.

Naast deze handreiking heeft de BVVW ook een handout lobbymap voor bestuurders gemaakt. Deze lobbymap kan door leden bij lobbywerk overhandigd worden aan welwillende bestuurders, zodat zij inzicht krijgen in de materie van het permanent wonen in recreatiewoonverblijven. Deze lobbymap is in papieren versie verkrijgbaar bij de voorzitter. Voor de digitale versie klikt u hier.