Beste leden van de BVVW,

Als u op deze link klikt, ziet u de Nieuwsbrief van de Belangen Vereniging Vrij Wonen. De brief klinkt optimistisch. Door de nood gedwongen past een aantal gemeenten en provincies haar beleid ten aanzien van recreatiewoningen aan. Men realiseert zich dat het woningtekort in Nederland steeds nijpender wordt.

Het is de moeite waard om de Nieuwsbrief te lezen.

Met vriendelijke groet,

Het bestuur van de BVVW

Beste leden van de BVVW,

Als u op deze link klikt, ziet u de Nieuwsbrief van de Belangen Vereniging Vrij Wonen. De brief klinkt optimistisch. Door de nood gedwongen past een aantal gemeenten en provincies haar beleid ten aanzien van recreatiewoningen aan. Men realiseert zich dat het woningtekort in Nederland steeds nijpender wordt.

Het is de moeite waard om de Nieuwsbrief te lezen.

Met vriendelijke groet,

Het bestuur van de BVVW