petitie 770px
Bewoners van recreatieparken gemeente Zuidplas worden door gemeente Zuidplas gedwongen hun recreatiewoning te verlaten. Na twintig jaar gedoogbeleid krijgen bewoners 6 maanden de tijd. De recreatieparken vragen aan gemeente Zuidplas ieder ander beleid dan rigide handhaven.

Staat u achter deze gedupeerde bewoners, neem dan de moeite om uw digitale handtekening te zetten. Dat kan heel gemakkelijk door petities aan te klikken. U laat 200 gezinnen toch niet in de kou staan. Stel dat dit uzelf zou overkomen. Met het ondertekenen van deze petitie loopt uzelf geen risico's. U kunt het zelfs anoniem doen.

petitie 770px
Bewoners van recreatieparken gemeente Zuidplas worden door gemeente Zuidplas gedwongen hun recreatiewoning te verlaten. Na twintig jaar gedoogbeleid krijgen bewoners 6 maanden de tijd. De recreatieparken vragen aan gemeente Zuidplas ieder ander beleid dan rigide handhaven.

Staat u achter deze gedupeerde bewoners, neem dan de moeite om uw digitale handtekening te zetten. Dat kan heel gemakkelijk door petities aan te klikken. U laat 200 gezinnen toch niet in de kou staan. Stel dat dit uzelf zou overkomen. Met het ondertekenen van deze petitie loopt uzelf geen risico's. U kunt het zelfs anoniem doen.