Woonbond, juli 2015

Er is een groeiende groep mensen, vaak natuurliefhebbers en vrijheidszoekers die hun stadse bestaan willen inruilen voor een eenvoudig onderkomen in of bij de natuur. Niet alleen in de zomer, maar permanent. Een tweede groep woont uit noodzaak in een vakantiehuisje of (sta)caravan omdat ze een ‘normale’ huurwoning niet (meer) kunnen of willen betalen.
Lees meer

Noot BVVW: Laat eenieder zijn mening horen!

Woonbond, juli 2015

Er is een groeiende groep mensen, vaak natuurliefhebbers en vrijheidszoekers die hun stadse bestaan willen inruilen voor een eenvoudig onderkomen in of bij de natuur. Niet alleen in de zomer, maar permanent. Een tweede groep woont uit noodzaak in een vakantiehuisje of (sta)caravan omdat ze een ‘normale’ huurwoning niet (meer) kunnen of willen betalen.
Lees meer

Noot BVVW: Laat eenieder zijn mening horen!