Het Krantje, woensdag 7 september 2016

Leidschendam/Den Haag - De onrust onder bewoners van recreatiepark Rijn-Schie aan de Westvlietweg 10 stevent af op een climax. Al van voor de gemeentelijke herindeling in 2002 bestaat het probleem van permanente bewoning van de huisjes.
Lees meer

Noot BVVW: De verklaring van de 83-jarige mevrouw Braxhoofden en haar man is een schoolvoorbeeld van senioren die kleiner wilden wonen in hun eigen recreatiewoning waardoor een ander huis vrij is gekomen op de woningmarkt. (geen onnodige leegstand)
En een spijkerharde gemeente die deze ouderen de stuipen op het lijf jaagt en die dat met verouderde regelgeving wil afstraffen.

Het Krantje, woensdag 7 september 2016

Leidschendam/Den Haag - De onrust onder bewoners van recreatiepark Rijn-Schie aan de Westvlietweg 10 stevent af op een climax. Al van voor de gemeentelijke herindeling in 2002 bestaat het probleem van permanente bewoning van de huisjes.
Lees meer

Noot BVVW: De verklaring van de 83-jarige mevrouw Braxhoofden en haar man is een schoolvoorbeeld van senioren die kleiner wilden wonen in hun eigen recreatiewoning waardoor een ander huis vrij is gekomen op de woningmarkt. (geen onnodige leegstand)
En een spijkerharde gemeente die deze ouderen de stuipen op het lijf jaagt en die dat met verouderde regelgeving wil afstraffen.