AD, 21 februari 2018

UPDATEDe politie moet vakantieparken in ons land gaan schoonvegen. Nu zijn dat nog te vaak schuilplekken voor drugscriminelen, witwassers en mensenhandelaren. Daarnaast bleek uit recent onderzoek dat ook kwetsbare mensen, zoals zorgmijders naar recreatieparken uitwijken.
Lees meer

Noot BVVW: Laat op niet commerciële parken permanente bewoning toe middels een "Dubbelbestemming". Heb je meer sociale controle en dus minder overlast.

AD, 21 februari 2018

UPDATEDe politie moet vakantieparken in ons land gaan schoonvegen. Nu zijn dat nog te vaak schuilplekken voor drugscriminelen, witwassers en mensenhandelaren. Daarnaast bleek uit recent onderzoek dat ook kwetsbare mensen, zoals zorgmijders naar recreatieparken uitwijken.
Lees meer

Noot BVVW: Laat op niet commerciële parken permanente bewoning toe middels een "Dubbelbestemming". Heb je meer sociale controle en dus minder overlast.