grote opkomst
Deze foto geeft een prachtig beeld van hoeveel mensen er gehoor gegeven hebben aan onze oproep. Karel Maaswinkel en anderen hebben sprekende foto's genomen, die nog op de website gezet zullen worden.

De opkomst was goed. De toespraak van Madelon was een succes en haar duidelijke uitspraken werden per onderwerp afgewisseld met een schril, oorverdovend fluitconcert. Meerdere Kamerleden kwamen naar buiten om zich persoonlijk op de hoogte te stellen van de demonstratie en maakten een praatje met de aanwezigen. Bart heeft voor een goed lopende organisatie gezorgd en de demonstranten keerden huiswaarts met het bevredigde gevoel dat er in ieder geval naar hen geluisterd is. Ondanks een gloeiend betoog van Sander de Rouwe (CDA) had de minister in de commissievergadering geen oog voor onze situatie.

grote opkomst
Deze foto geeft een prachtig beeld van hoeveel mensen er gehoor gegeven hebben aan onze oproep. Karel Maaswinkel en anderen hebben sprekende foto's genomen, die nog op de website gezet zullen worden.

De opkomst was goed. De toespraak van Madelon was een succes en haar duidelijke uitspraken werden per onderwerp afgewisseld met een schril, oorverdovend fluitconcert. Meerdere Kamerleden kwamen naar buiten om zich persoonlijk op de hoogte te stellen van de demonstratie en maakten een praatje met de aanwezigen. Bart heeft voor een goed lopende organisatie gezorgd en de demonstranten keerden huiswaarts met het bevredigde gevoel dat er in ieder geval naar hen geluisterd is. Ondanks een gloeiend betoog van Sander de Rouwe (CDA) had de minister in de commissievergadering geen oog voor onze situatie.