Dagblad van het Noorden, 9 september 2020

Ondanks een tussenuitspraak van de Raad van State om geen woonzorgcomplex te bouwen binnen dertig meter van een recreatiewoning op de Vluchtheuvel in Norg, gaat de gemeente dat toch proberen door het complex een andere milieuzonering te geven in het bestemmingsplan.
Lees meer

Noot BVVW: Burgers worden met dwangsommen aan bestemmingsplanregels gehouden. De gemeente lapt die regels zelf gewoon aan zijn laars. Het wordt tijd dat burgers dwangsommen kunnen opleggen aan gemeentebesturen!!!

Dagblad van het Noorden, 9 september 2020

Ondanks een tussenuitspraak van de Raad van State om geen woonzorgcomplex te bouwen binnen dertig meter van een recreatiewoning op de Vluchtheuvel in Norg, gaat de gemeente dat toch proberen door het complex een andere milieuzonering te geven in het bestemmingsplan.
Lees meer

Noot BVVW: Burgers worden met dwangsommen aan bestemmingsplanregels gehouden. De gemeente lapt die regels zelf gewoon aan zijn laars. Het wordt tijd dat burgers dwangsommen kunnen opleggen aan gemeentebesturen!!!